Égi édesanyánk könnyező figyelmeztetése után következik a Nagy Figyelmeztetés, majd 100 nap olyan keresztényüldözés, amilyen még nem volt a világon, aztán elragadtatva a 4 év alattiak és a mennybe tartozók, a többiek haladnak az utolsó ütközet felé

Armageddon nyomában

Armageddon nyomában

A világot újra kell indítani, mondja a Világgazdasági Fórum alapítója

2014. január 17. - Andre Lowoa

Itt az idő megnyomni a világ „reset” gombját, mondta szerdán a Világgazdasági Fórum alapítója a médiának, a néhány napon belül kezdődő davosi fórum előtt.
„A világ összetett, gyorsan mozog, és minden mindennel összefügg, mi pedig itt Davosban tükröt próbálunk állítani elé, hogy olyannak lássuk, amilyen valójában. Ez az összejövetel nem csupán egy kérdéssel foglalkozik. Ez egy olyan találkozó, ami világunk összetettségére koncentrál,” mondta Klaus Schwab, a WEF alapítója és ügyvezető elnöke.
A sajtótájékoztató célja leginkább a globális politikai és üzleti elit közelgő éves összeruccanásának és céljaiknak népszerűsítése volt. Legfontosabb kimondott célja pedig nem kevesebb, mint a világra 2014-ben váró kihívások leküzdése.
Schwab a következőket mondta még a szerdai eseményen:
Meg kell nyomnunk a reset gombot. A világ még mindig le van ragadva a válságkezelés üzemmódnál. Sokkal konstruktívabb módon és stratégiai szempontból kell vizsgálnunk a jövőnket. Erről szól Davos.” Hozzátette még, hogy Davos azért is különleges, mert „nincs még egy hely a világon, ahol a globális jövő ennyi érintettje lenne jelen egyszerre, akik teljes egységben küzdenek a világ állapotának javításán.”
Schwab azt mondta, hogy válság nehéz éveit követően a bizalom kezd visszaszivárogni a globális gazdaságba, azonban sok ország számára még mindig olyan, „mintha egy hátizsákkal a vállukon futnának.”
Több mint 2500 meghívott érkezik majd a svájci hegyekben fekvő városkába, akik között számos országvezető és neves üzletember is lesz. Az idei összejövetel hivatalos mottója: „A világ átformálása: következmények a társadalom, a politika és az üzleti élet számára.”
A fórumon többek között az alábbi politikai vezetők is beszélnek majd:
Tony Abbot, Ausztrália miniszterelnöke,
Shinzo Abe, Japán miniszterelnöke,
David Cameron, az Egyesült Királyság miniszterelnöke,
Enrico Letta, Olaszország miniszterelnöke,
Enrique Peña Nieto, Mexikó elnöke,
Park Geun-Hye, a Koreai Köztársaság elnöke,
Dilma Rousseff, Brazília elnöke.
Időkjelei:
A fenti nyilatkozatot követő napon a WEF kiadta Globális kockázatok 2014-ben című jelentését, amiben felsorolja a világot fenyegető legkomolyabb veszélyeket.
A 10-es toplistát megvizsgálva megtudhatjuk, milyen területeken várhatunk komolyabb lépéseket a közeljövőben, és egyúttal kirajzolódik az épülő világkormány sokak számára már jól ismert ideológiája. A lista tehát a következőképpen néz ki:
- Pénzügyi válság a fontos gazdaságokban,
- Strukturálisan magas munkanélküliség, alacsony foglalkoztatottság,
- Vízválság,
- Súlyos egyenlőtlenség a jövedelmekben,
- A klímaváltozás kezelésének elmulasztása,
- Nagyobb számú időjárási események (pl. árvizek, viharok, tüzek),
- A globális kormányzás elmaradása/sikertelensége,
- Élelmiszerválság,
- Vezető pénzintézet, pénzügyi mechanizmus bukása,
- Komoly politikai és társadalmi bizonytalanság.
Tehát elvileg ezek orvoslásán munkálkodik majd a 2500 résztvevő. A „megoldást” pedig előre megtudhattuk: globális reset.

Forrás: USAtoday.com

süti beállítások módosítása